«Powrót

Wizyta Szefa Służby Cywilnej w Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

Wizyta Szefa Służby Cywilnej w Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

Wizyta Szefa Służby Cywilnej w Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

Na zdjęciu uczestnicy spotkania a na mównicy Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek
Na zdjęciu od od lewej:Paweł Gilowski, Szef Służby Cywilnej Dobrosław Dowiat-Urbański szefowa komunikacji Departamentu SC oraz Dyrektor IAS Leszek Bielecki
Na zdjęciu  Szef Służby |Cywilnej Dobrosław Dowiat-Urbański przedstawiający sprawozdanie na temat  służby cywilnej w 2016 roku

13 października 2017 roku Szef Służby Cywilnej Dobrosław Dowiat-Urbański odwiedził Izbę Administracji Skarbowej w Lublinie. Wizyta Szefa Służby Cywilnej związana była z odbywającą się tego dnia konferencją w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, z udziałem Szefa Służby Cywilnej Dobrosława Dowiata-Urbańskiego, odbyła się konferencja dotycząca działalności i misji urzędników służby cywilnej. W spotkaniu z członkami korpusu służby cywilnej uczestniczyli także wojewoda lubelski Przemysław Czarnek oraz dyrektor generalny LUW Paweł Gilowski.
Szef Służby Cywilnej przedstawił sprawozdanie o stanie służby cywilnej i o realizacji zadań w 2016 roku. Omówiono zakres działalności służby cywilnej w województwie lubelskim, możliwości rozwoju zawodowego w ramach służby, a także przydatne aspekty komunikacji. Podczas indywidualnych konsultacji ze specjalistami można było porozmawiać o naborze w służbie cywilnej oraz poznać zasady obsadzania wyższych stanowisk. Poruszane były także praktyczne aspekty pracy członka korpusu służby cywilnej. Uczestnicy spotkania mogli wziąć udział w odbywających się równolegle warsztatach dotyczących komunikacji społecznej.
Po zakończonej konferencji Szef Służby Cywilnej odwiedził kilka urzędów wchodzących w skład służby cywilnej.

W grupie wybranych urzędów znalazła się Izba Administracji Skarbowej w Lublinie. Dyrektor Izby Administracji Skarbowej dr hab. Leszek Bielecki  zaprezentował gościom siedzibę izby oraz przedstawił osiągnięcia lubelskiej KAS.