«Powrót

Spotkanie informacyjne w Centrum Zdrowia „In CORDE”

Spotkanie informacyjne w Centrum Zdrowia „In CORDE”

Spotkanie informacyjne w Centrum Zdrowia „In CORDE”

Na zdjęciu otwarty laptop z wyświetlaną na ekranie prezentacją, obok na stole leży żółta książka o podatkach.

Pracownicy Izby Administracji Skarbowej w Lublinie przeprowadzili spotkanie informacyjne w zakresie ulgi rehabilitacyjnej dla podopiecznych Centrum Zdrowia „In CORDE" w Lublinie.


29 marca 2019 roku  pracownicy Pierwszego Działu Podatków Dochodowych oraz Podatków Majątkowych i Sektorowych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, na zaproszenie  Lubelskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego przeprowadzili spotkanie informacyjne w Centrum Zdrowia „In CORDE" w Lublinie.
Uczestnicy z zainteresowaniem zapoznali się z prezentacją dotyczącą rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018, ze szczególnym uwzględnieniem ulg  przysługujących z tytułu wydatków poniesionych na cele rehabilitacyjne. W drugiej części prowadzący udzielali odpowiedzi na pytania związane  z możliwością składania zeznań rocznych drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem usługi „Twój e-PIT".       

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 01.04.2019 Data publikacji: 01.04.2019 09:48 Data ostatniej modyfikacji: 25.08.2020 11:10
Autor: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie Osoba publikująca: Marta Szpakowska Osoba modyfikująca: Bożena Birska-Gnyp
Rejestr zmian