«Powrót

Wizyta Zastępcy Szefa KAS w Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

Wizyta Zastępcy Szefa KAS w Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

Wizyta Zastępcy Szefa KAS w Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie

Na zdjęciu w drugim planie Tomasz Słaboszowski Podsekretarz Stanu, Zastępca Szefa Krajowej Administracji Skarbowej i Dyrektor IAS w Lublinie dr hab. Leszek Bielecki oraz na pierwszym planie uczestnicy spotkania.

20 sierpnia 2019 roku Izbę Administracji Skarbowej odwiedził Tomasz Słaboszowski Podsekretarz Stanu, Zastępca Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Wizyta miała charakter roboczy i dotyczyła zadań KAS.


20 sierpnia 2019 roku w siedzibie IAS w Lublinie odbyło się spotkanie z Tomaszem Słaboszowskim Podsekretarzem Stanu, Zastępcą Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. W spotkaniu uczestniczyli naczelnicy urzędów  skarbowych i Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego oraz kadra kierownicza izby.
Po powitaniu Pana Ministra przez Dyrektora dr hab. Leszka Bieleckiego zostały przedstawione wyniki i osiągnięcia Izby Administracji Skarbowej w Lublinie i podległych jej urzędów skarbowych  oraz Lubelskiego Urzędu Celno - Skarbowego.
Pan Minister podziękował za osiągnięte wyniki i prosił o przekazanie podziękowań wszystkim pracownikom i funkcjonariuszom lubelskiej KAS.
W trakcie roboczego spotkania Pan Minister wskazał na obszary, które powinny być szczególnie uwzględnione w pracy naszej administracji.
Następnie Zastępca Szefa KAS Tomasz Słaboszowski, odwiedził Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie, gdzie spotkał się z kadrą kierowniczą urzędu.