W Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Lublinie odbyło się szkolenie „Środy z KSeF - KSeF w Pigułce", skierowane do przedsiębiorców.
Spotkanie poświęcone było korzystaniu z Krajowego Systemu e-Faktur i obejmowało praktyczne informacje dotyczące logowania, wystawiania i przeglądania faktur ustrukturyzowanych oraz nadawania i zarządzania uprawnieniami w systemie.
Szkolenie było częścią cyklu spotkań realizowanych w styczniu i lutym, mających na celu przygotowanie przedsiębiorców do prawidłowego korzystania z KSeF. Podczas spotkania eksperci odpowiadali również na najczęściej pojawiające się pytania i rozwiewali wątpliwości związane z funkcjonowaniem systemu.
Przypominamy, że 24-25 stycznia 2026 r. oraz 31 stycznia 2026 r. w godz. 9.00-15.00 we wszystkich urzędach skarbowych (z wyjątkiem urzędów wyspecjalizowanych) odbędą się dni otwarte poświęcone KSeF.
W dniach 26-30 stycznia 2026 r. urzędy będą pracować w wydłużonych godzinach, do godz. 20.00, umożliwiając przedsiębiorcom zadawanie pytań i uzyskanie informacji dotyczących korzystania z systemu.