Zasięg terytorialny

    Zasięg terytorialny

    Zasięg terytorialny

    Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie obejmuje swoim zasięgiem: część miasta na prawach powiatu: Lublin

    Błonie, Bursaki, Centrum, Czwartek - część zachodnia do ulicy Lubartowskiej, Górki, Karłowicza, Konstantynów, Lipniak, Lipińskiego, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Łęgi, Moniuszki, Piastów, Poligon, Poręba, Rury Brygidkowskie, Ruta, Skarpa, Sławin, Sławinek, Szerokie, Szopena, Węglin Południowy, Węglin Północny, Węglinek, Wieniawa, powiat świdnicki obejmujący: miasto: Świdnik, gminy: Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki.

     

    Zasięg terytorialny – Wykaz ulic

    A

    Abelarda

    Agatowa

    Agronomiczna

    Akademicka

    Aksini

    Altanowa

    Ametystowa

    Feliksa Araszkiewicza

    Armii Krajowej

    I Armii Wojska Polskiego

    Franciszki Arnsztajnowej

    B

    Bajkowa

    Baletowa

    Balladyny

    Jana Barcickiego

    Józefa Barszczewskiego

    Bartnicza

    Baśniowa

    Batalionów Chłopskich

    Stefana Batorego

    Bażantowa

    Beatrycze

    Beliniaków

    Bełżycka

    Józefa Bema

    Beskidzka

    Biała

    Białostocka

    Feliksa Bieczyńskiego

    Biedronki

    Mieczysława Biernackiego

    Bieszczadzka

    Biskupińska

    Ks. Franciszka Blachnickiego

    Tadeusza Błońskiego

    Bobrzan

    Bociania

    Boczna Lubomelskiej

    Boczna Siewnej

    Kazimierza Bogdanowicza

    Bogdanówka

    Bohaterów Monte Cassino

    Marcina Borelowskiego

    Boryny

    Botaniczna

    Braci Wieniawskich

    Bratnia

    Browarna

    Brylantowa

    Magdaleny Brzeskiej

    Ks. Mieczysława Brzozowskiego

    Stanisława Brzóski

    Bukietowa

    Bursaki

    Bursztynowa

    Bydgoska

    Bużan

     

    C

    Ceramiczna

    Chabrowa

    Jana Chęcińskiego

    Maksymiliana Chmielarczyka

    Gracjana Chmielewskiego

    Chmielna

    Jana Karola Chodkiewicza

    Witolda Chodźki

    Choiny

    Fryderyka Chopina

    Bolesława Chrobrego

    Ciasna

    Cicha

    Jana Ciepielewskiego

    Kajetana Cieszkowskiego

    Cisowa

    Marii Curie-Skłodowskiej

    Pl. Marii Curie-Skłodowskiej

    Cyda

    Cyrkoniowa

    Józefa Czapskiego

    Władysława Czarkowskiego

    Stefana Czarnieckiego

    Pl. Józefa Czechowicza

    Czechowska

    Czeremchowa

    Ludwika Czugały

    Czwartaków

    Czysta

    Ć

    Mieczysławy Ćwiklińskiej

    D

    Ks. Wojciecha Danielskiego

    Dąbrowicka

    Dąbrówki

    Deszczowa

    Ditty

    Dłotlice

    Al. Jana Długosza

    Do Dysa

    Dolna 3 Maja

    Dragonów

    Drukarska

    Mariana Dubieckiego

    Stanisława Dubois

    Gen. Bolesława Ducha

    Juliusza Dudzińskiego

    Józefa Dwernickiego

    Dzbenin

    Dzieci Zamojszczyzny

    Dziewanny

    E

    Józefa Elsnera

    Emancypantek

    Ewangelicka

    F

    Fantastyczna

    Faraona

    Farmaceutyczna

    Gen. Augusta Fieldorfa

    Filaretów

    Filona

    Fiołkowa

    Folwarczna

    Fortunna

    Leona Frankowskiego

    G

    Gajowa

    Gawareckich

    Gdańska

    Gęsia

    Prof. Antoniego Gębali

    Gliniana

    Głęboka

    Głogowa

    Bartosza Głowackiego

    Główna

    Gnieźnieńska

    Cypriana Godebskiego

    Poli Gojawiczyńskiej

    Goplan

    Gorczańska

    Gościnna

    Górska

    Grabowa

    Granatowa

    Granitowa

    Grażyny

    Artura Grottgera

    Guliwera

    Gwardii Ludowej

    H

    Henryka Halickiego

    Hamleta

    Harcerska

    Harnasie

    Józefa Hauke-Bosaka

    Heloizy

    Jana Hempla

    Herbowa

    Hetmańska

    Hipoteczna

    Ludwika Hirszfelda

    Kajetana Hryniewieckiego

    Husarska

    I

    Jana Iglatowskiego

    Irydiona

    Irysowa

    Izerska

    Izoldy

    J

    Jabłoniowa

    Tadeusza Jacyny-Onyszkiewicza

    Kazimierza Jaczewskiego

    Jagiellońska

    Jana Pawła II

    Józefa Jankowskiego

    Jantarowa

    Jakuba Jasińskiego

    Jasna

    Jaspisowa

    Jaśminowa

    Hieronima Jawłowskiego

    Aleksandra Jaworowskiego

    Kazimierza Andrzeja Jaworskiego

    Jemiołowa

    Antoniego Jeziorańskiego

    Jodłowa

    Judyma

    Julii

    Klemensa Junoszy

    Jurajska

    Juranda

    Jutrzenki

    K

    Kaczeńcowa

    Kaliska

    Kameralna

    Kaprysowa

    Kapucyńska

    Karkonoska

    Mieczysława Karłowicza

    Karmelicka

    Karpacka

    Kaskadowa

    Kasztelańska

    Kaszubska

    Kawaleryjska

    Kazimierza Wielkiego

    Kąkolowa

    Kielecka

    Jana Kiepury

    Jana Kilińskiego

    Stefana Kisielewskiego

    Juliusza Kleinera

    Kleniewskich

    Kleopatry

    Witolda Klepackiego

    Klonowa

    Kmicica

    Kmieca

    Kolorowa

    Edwarda Kołaczkowskiego

    Hugo Kołłątaja

    Al. Kompozytorów Polskich

    Koncertowa

    Konopnicka

    Konstantynów

    Koralowa

    Wojciecha Korfantego

    Ireny Kosmowskiej

    Tadeusza Kościuszki

    Rafała Krajewskiego

    Krakowskie Przedmieście

    Zygmunta Krasińskiego

    Al. Kraśnicka

    Króla Rogera

    Krótka

    Krucza

    Michała Kruka

    Tadeusza Krwawicza

    Kryniczna

    Kryształowa

    Księżycowa

    Kujawska

    Kurantowa

    Kurpiowska

    Kwarcowa

    Kwiatów Polnych

    L

    Mariana Langiewicza

    Laskowa

    Dr. Wacława Lasockiego

    Laury

    Lawendowa

    Lawinowa

    Lazurowa

    Legendy

    Legionowa

    Stefana Lelka-Sowy

    Leonarda

    Leszczynowa

    Stanisława Leszczyńskiego

    Teodora Leszetyckiego

    Leszka

    Leszka Czarnego

    Bolesława Leśmiana

    Letnia

    Lędzian

    Juliusza Ligonia

    Liliowa

    Limbowa

    Karola Lipińskiego

    Lipniak

    Lipowa

    Jana Lisa

    Bolesława Liszkowskiego

    Pl. Litewski

    Józefa Lompy

    Lubomelska

    Lubuszan

    Ł

    Łanowa

    Łomżyńska

    Hieronima Łopacińskiego

    Łowicka

    Łukowska

    Łużyczan

    M

    Józefa Mackiewicza

    Macierzanki

    Stanisława Magierskiego

    3 Maja

    Małopolska

    Al. Marzeń

    Matki Teresy Z Kalkuty

    Mazowiecka

    Mazurska

    Mgielna

    Miernicza

    Mieszka I

    Milczan

    Milenijna

    Mineralna

    Młodej Polski

    Al. Młodości

    Heleny Modrzejewskiej

    Józefa Molickiego

    Morawian

    Morelowa

    Morwowa

    Motylowa

    N

    Na Przełęczy

    Na Stoku

    Nałęczowska

    Karola Namysłowskiego

    Nasutowska

    Nataszy

    Nefrytowa

    Niecała

    Cypriana Kamila Norwida

    Zygmunta Noskowskiego

    Stanisława Nowickiego

    Nowogródzka

    Nowomiejska

    Feliksa Nowowiejskiego

    O

    Obrońców Pokoju

    Obywatelska

    Juliana Ochockiego

    Pl. Ofiar Getta

    Ofelii

    Ogrodowa

    Ogródkowa

    Okopowa

    Olsztyńska

    Olszynowa

    Oniegina

    Onyksowa

    Jacyny Onyszkiewicza

    Opalowa

    Opolan

    Opolska

    Oratoryjna

    Organowa

    Władysława Orkana

    Orla

    Orlanda

    Osikowa

    Owcza

    P

    Ignacego Jana Paderewskiego

    Niccolo Paganiniego

    Lesława Pagi

    Pana Balcera

    Pana Tadeusza

    Pana Wołodyjowskiego

    Wandy Papiewskiej

    Pawła Parady

    Partyzancka

    Partyzantów

    Parysa

    Paryska

    Pasterska

    Baltazara Paśnikowskiego

    Peowiaków

    Pergolowa

    Perłowa

    Piastowska

    Stanisława Piątkowskiego

    Józefa Piechoty

    Pielęgniarek

    Pienińska

    Rotmistrza Witolda Pileckiego

    Platanowa

    Emilii Plater

    Początkowa

    Podchorążych

    Podhalańska

    Polan

    Poligonowa

    Poloniusza

    Połabian

    Połaniecka

    Pomorska

    Józefa Poniatowskiego

    Ks. Jerzego Popiełuszki

    Poprzeczna

    Potok

    Poturzyńska

    Powstania Styczniowego

    Powstańców Śląskich

    Poznańska

    Pozytywistów

    Północna

    Probostwo

    Promienista

    Bolesława Prusa

    Prząśniczki

    Przechodnia

    Przedwiośnie

    Przejrzysta

    Przy Stawie

    Przygodna

    Przyjacielska

    Przystankowa

    Przytulna

    Pszenna

    Pszowian

    Puławska

    Anny Henryki Pustowójtówny

    R

    Henryka Raabego

    Al. Racławickie

    Radomska

    Radości

    Idziego Radziszewskiego

    Radziwiłłowska

    Radzyńska

    Mariana Rapackiego

    Raszyńska

    Konstantego Józefa Mariana Rayskiego

    Relaksowa

    Wacława Rogińskiego

    Michała Ludomira Rogowskiego

    Mieczysława Romanowskiego

    Romantyczna

    Romea

    Rowerowa

    Rozmarynowa

    Roztocze

    Al. Róż

    Różana

    Rubinowa

    Ruciana

    Władysława Ruckiego

    Rycerska

    Rymwida

    Ignacego Rzeckiego

    Rzemieślnicza

    Rzeszowska

    S

    Samotna

    Sandomierska

    Jana Sapiehy

    Sasankowa

    Jana Sawy

    Sądecka

    Sądowa

    Sąsiedzka

    Stefanii Sempołowskiej

    Serdeczna

    Stanisława Serwaczyńskiego

    Sielankowa

    Sieroca

    Siewierzan

    Siewna

    Al. Gen. Władysława Sikorskiego

    Skalista

    Skautów

    Skierki

    Stefana Skoczylasa

    Skołuby

    Skowronkowa

    Skrajna

    Skromna

    Skrzatów

    Skrzetuskiego

    Skrzypcowa

    Feliksa Skubiszewskiego

    Sławin

    Sławinek

    Sławinkowska

    Słoneczna

    Słonecznikowa

    Słowian

    Słupian

    Mieczysława Smorawińskiego

    Smyczkowa

    Snopkowska

    Jana Sobieskiego

    Sobótki

    Ignacego Solarza

    Al. Solidarności

    Solna

    Józefa Sowińskiego

    Spadochroniarzy

    Spadowa

    Spokojna

    Konrada Staczyńskiego

    Stanisława Staszica

    Franciszka Stefczyka

    Mieczysława Stelmasiaka

    Stokrotki

    Stroma

    Andrzeja Struga

    Strumykowa

    Strzelecka

    Sudecka

    Symfoniczna

    Sympatyczna

    Szafirowa

    Szarych Szeregów

    Szaserów

    Szczecińska

    Czesława Szczepańskiego

    Szczęśliwa

    Szczytowa

    Tadeusza Szeligowskiego

    Szerokie

    Szewska

    Szmaragdowa

    Stanisława Szpinalskiego

    Szpitalna

    Józefa Sztajna

    Henryka Sztompki

    Szwajcarska

    Szwedzka

    Szwejka

    Szwoleżerów

    Aleksandra Szymańskiego

    Ś

    Romana Ślaskiego

    Śląska

    Ślężan

    Józefa Śliwińskiego

    Bolesława Śmiałego

    Jana Śnieżyńskiego

    Świerkowa

    Świętoduska

    Świętokrzyska

    Światowida

    Świtezianki

    Św. Wojciecha

    T

    Tarasowa

    Tarninowa

    Tatarakowa

    Tatiany

    Tatrzańska

    Techniczna

    Józefa Toczyskiego

    Jerzego De Tramecourta

    Tristana

    Tulipanowa

    Jana Turczynowicza

    Turkusowa

    Turniowa

    Tymiankowa

    U

    Ułanów

    Uniwersytecka

    Leona Urmowskiego

    Urocza

    Urodzajna

    Urzędowska

    Uśmiechu

    W

    Wajdeloty

    Konrada Wallenroda

    Wandy

    Warmińska

    Al. Warszawska

    Watykańska

    Wądolna

    Wąwozowa

    Wertera

    Westerplatte

    Weteranów

    Węglinek

    Wiązowa

    Wielkopolska

    Wieniawska

    Henryka Wiercieńskiego

    Wiklinowa

    Wileńska

    Willowa

    Wiosenna

    Wiślan

    Wodna

    Wodopojna

    Wojciechowska

    Wokulskiego

    Wołynian

    Prof. Ignacego Wośki

    Michała Wójtowicza

    Wrocławska

    Wróbla

    Walerego Wróblewskiego

    Leona Wyczółkowskiego

    Wygon

    Piotra Wysockiego

    Wyżynna

    Z

    Zachodnia

    Zagłoby

    Zagonowa

    Józefa Zajączka

    Zakątek

    Zakładowa

    Zakopiańska

    Tomasza Zana

    Gabrieli Zapolskiej

    Zbożowa

    Zdrojowa

    Aleksandra Zelwerowicza

    Zielona

    Ziemowita

    Wiktora Ziółkowskiego

    Zuchów

    Związkowa

    Zwycięska

    Ż

    Żarnowiecka

    Żelazowej Woli

    Żniwna

    Żołnierska

    Stanisława Żółkiewskiego

    Romana Żulińskiego

    Żwirki i Wigury

    Żywiecka

    Wojciecha Żywnego
     

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 14.05.2015 Data publikacji: 14.05.2015 13:10 Data ostatniej modyfikacji: 03.07.2015 09:28
    Autor: Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Lublinie Osoba publikująca: Marta Szpakowska Osoba modyfikująca: Marta Szpakowska