Zasięg terytorialny

    Zasięg terytorialny

    Zasięg terytorialny

    Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie obejmuje swoim zasięgiem:
    część miasta na prawach powiatu – Lublin: Abramowice, Bronowice Nowe, Bronowice Stare, Czwartek - część wschodnia od ul. Lubartowskiej, Dziesiąta, Dziesiąta Stara, Felin, Głusk, Hajdów, Jakubowice, Kalinowszczyzna, Kośminek, Majdanek, 1-go Maja, Ponikwoda, Rudnik, Rury Jezuickie, Rusałka, Stare Miasto, Stary Gaj, Tatary, Wrotków, Zadębie, Zemborzyce.


    Właściwość miejscowa – ulice


    A
    Abramowicka
    Agrestowa
    Akacjowa
    Andersa Władysława Al.
    Archidiakońska
    Aroniowa
    Asnyka Adama
    Augusta Zygmunta
    Azaliowa
    Azotowa


    B
    Bagatela
    Bandtkich
    Barwna
    Barwnikowa
    Bazylianówka
    Berberysowa
    Bernardyńska
    Betonowa
    Białkowska Góra
    Bielskiego Konrada
    Biernata z Lublina
    Biłgorajska
    Biskupie (Zadębie)
    Bluszczowa
    Bławatkowa (Zadębie)
    Błękitna
    Boczna Łęczyńskiej
    Boczna Rusałki
    Boczna Żabiej
    Bogusławskiego Wojciecha
    Borówkowa
    Bór (Zemborzyce)
    Bramowa
    Brata Alberta
    Bratkowa
    Brezy Tadeusza
    Brodowskiego Feliksa
    Broniewskiego Władysława
    Bronowicka
    Browarna
    Bryńskiego Kazimierza
    Brzoskwiniowa

    Brzozowa
    Budowlana
    Budrysów
    Bukowa
    Bulwarowa
    Bychawski pl.
    Bystrzycka


    C
    Cedrowa
    Ceglana
    Chełmońskiego Józefa
    Chełmska
    Chemiczna
    Chłodna
    Cholewy Władysława
    Cienista (Zemborzyce)
    Ciepła
    Ciepłownicza

    Cynamonowa
    Cyprysowa
    Cyrulicza
    Czartoryskiej Izabeli
    Czekanowskiego Aleksandra
    Czereśniowa
    Czerniejowska
    Czeska
    Czwartek

    Czumy Ignacego


    D
    Daniłowskiego Gustawa
    Daszyńskiego Ignacego
    Dąbrowska
    Dembowskiego

    Dereniowa
    Deszczowa
    Dębowa
    Diamentowa
    Długa
    Dmowskiego Romana
    Dobra
    Dobrzańskiego Bohdana
    Dojazdowa (Zadębie)
    Dolińskiego Gustawa
    Dolna Panny Marii
    Domeyki Ignacego
    Dominikańska
    Dominowska
    Doświadczalna
    Dożynkowa
    Drewniana
    Droga Męczenników Majdanka
    Dulęby Kazimierza
    Dunikowskiego Xawerego
    Dworcowa
    Dworcowy pl.
    Dworska
    Dygasińskiego Adolfa
    Dymowskiego Tadeusza
    Działkowa
    Dzierżawna
    Dziesiąta
    Dziubińskiej Heleny


    E
    Elektryczna
    Energetyków


    F
    Fabryczna
    Fałata Juliana
    Farbiarska
    Felin
    Firlejowska
    Floriańska (d. Podmiejska)
    Forsycjowa
    Fredry Aleksandra
    Fulmana Mariana Bp.
    Furmańska


    G
    Gałczyńskiego Konst. Ildefonsa
    Garbarska
    Gazowa
    Gierymskiego Aleksandra
    Gilowa
    Glińskiego Kazimierza
    Głuska
    Gminna
    Gospodarcza
    Goździkowa
    Górna
    Grabowskiego Franciszka
    Grabskiego Władysława
    Graffa Emanuela
    Gralewskiego Wacława
    Graniczna
    Grenadierów
    Grochowskiego Alojzego
    Grodziskiego Tadeusza
    Grodzka
    Gromadzka
    Gruella Teodora
    Grunwaldzka
    Grygowej Antoniny
    Grzybowa (Zemborzyce)


    H
    Hajdowska
    Hallera Józefa gen.
    Handlowa
    Herc Lucyny
    Hiacyntowa
    Hrubieszowska
    Hubalczyków
    Hutnicza


    I
    Inżynierska
    Iwaszkiewicza Jarosława


    J
    Jachowicza Stanisława
    Jagiellończyka Kazimierza
    Jagiełły Władysława
    Jagodowa
    Jakubowicka
    Jałowcowa
    Janowska
    Jarmarczna
    Jarzębinowa
    Jaskółcza
    Jastruna Mieczysława
    Jastrzębia
    Jaworowa
    Jesienna
    Jesionowa
    Jezierskiego F. Salezego
    Jezuicka
    Jeżynowa


    K
    Kalinowa
    Kalinowszczyzna
    Kamienna
    Kasprowicza Jana
    Kasztanowa
    Katedralny Plac
    Kawia
    Kąpielowa
    Kijańska
    Kiwerskiego Wojciecha
    Kleeberga Franciszka
    Klonowica Sebastiana
    Klukowskiego Zygmunta
    Kminkowa
    Kniaźmina Dionizego Franciszka
    Kochanowskiego Jana
    Kolberga Oskara
    Koło
    Konarskiego Stanisława
    Kononowicza Zenona
    Konwaliowa
    Kopernika Mikołaja
    Korczaka Janusza
    Koryzonowej Marii
    Korzeniowskiego Józefa
    Kosmonautów
    Kossaka Juliusza
    Kosynierów
    Kościelna
    Kotlarska
    Kowalska
    Kozia (uwaga: granica III)
    Koźmiana Kajetana
    Krańcowa
    Krasickiego Ignacego
    Kraszewskiego Jana
    Kredowa
    Kresowa
    Krępiecka
    Kręta
    Krężnicka
    Krochmalna
    Krokusowa
    Królewska
    Królowej Jadwigi
    Kruczkowskiego Leona
    Kruszynowa
    Krzemieniecka
    Krzemionki
    Ku Farze
    Ku Słońcu (Zemborzyce)
    Kukułcza
    Kuncewiczowej Marii
    Kunickiego Władysława
    Kustronia Józefa
    Kutrzeby Tadeusza gen.
    Kwiatkowskiego Eugeniusza
    Kwiatowa


    L
    Laurowa

    Leśna
    Letniskowa
    Lipeckiego Teodora
    Lipska
    Listopada 11
    Lotnicza
    Lubartowska
    Ludowa
    Lwowska


    Ł
    Łabędzia
    Łagiewnicka
    Łazienkowska
    Łąkowa
    Łęczyńska
    Łobodowskiego Józefa
    Łokietka Władysława pl.
    Łubinowa
    Łukasińskiego Waleriana
    Łuszczowska
    Łysakowska


    M
    Maczka Stanisława gen.
    Magnoliowa
    Maja 1
    Majdan Tatarski
    Majdanek
    Makowa
    Makuszyńskiego Kornela
    Malczewskiego Jacka
    Malinowa
    Malwowa
    Mireckiego Franciszka
    Mariańska
    Marzanny (Zemborzyce)
    Masarska
    Maszynowa
    Matejki Jana
    Medalionów
    Mełgiewska
    Metalurgiczna
    Michałowskiego Piotra
    Mickiewicza Adama
    Miedziana
    Mieszczańska
    Miętowa
    Mikołajczyka Stanisława
    Miła
    Miodowa
    Mirtowa
    Misjonarska
    Młodzieżowa
    Młyńska
    Mochnackiego Maurycego
    Modra
    Modrzewiowa
    Moniuszki Stanisława
    Montażowa
    Morcinka Gustawa
    Morsztynów
    Morzyckiej Faustyny
    Mościckiego Ignacego
    Motorowa
    Mrówcza (Zemborzyce)
    Muzyczna


    N
    Nad Zalewem
    Nadbystrzycka (granica)
    Nadłączna
    Nadrzeczna
    Nadstawna
    Naftowa
    Nałkowskich
    Narcyzowa
    Narutowicza Gabriela (granica)
    Nasienna
    Nasturcjowa
    Nektarowa
    Niemcewicza Juliana Ursyna
    Niepodległości
    Niezapominajki (Zemborzyce)
    Niska
    Nizinna (Zemborzyce)
    Noworybna
    Nowy Plac Targowy
    Nowy Rynek
    Nowy Świat


    O
    Oboźna
    Obrońców Lublina
    Ochotnicza
    Oczki Wojciecha
    Odległa
    Odlewnicza
    Okólna
    Okrzei Stefana
    Okulickiego Leopolda
    Olchowa
    Olechowicza Władysława
    Olejna
    Oliwkowa
    Olszewskiego Karola
    Orląt Lwowskich
    Orlika Ruckemana Wilhelma
    Orłowskiego Aleksandra
    Orzechowa
    Orzechowskiego Stanisława
    Orzeszkowej Elizy
    Osmolicka
    Owocowa


    P
    Pajdowskiego Mikołaja
    Palmowa
    Pancerniaków
    Pankiewicza Józefa
    Paprociowa
    Parafialna
    Parczewska
    Parkowa
    Pasieczna (Zemborzyce)
    Pawia
    Pawłowa Iwana
    PCK
    Petrykiewicza Władysława
    Piaskowa
    Piekarska
    Pielgrzymia
    Piękna
    Pigwowa
    Piłsudskiego Józefa
    Piskora Tadeusza
    Placowa
    Plagego i Laśkiewicza
    Plażowa
    Pliszczyńska
    Po Farze pl.
    Pochyła
    Pocka Jana
    Pocztowa
    Pod Gajem
    Podlaska
    Podleśna
    Podkomorska
    Podwale
    Podzamcze
    Pogodna
    Polna
    Południowa
    Ponikwoda
    Poranna (Zemborzyce)
    Porazińskiej Janiny
    Porzeczkowa
    Powojowa
    Powstańców Warszawy
    Poziomkowa
    Prawiednicka (Zemborzyce)
    Proletariuszy
    Prosta
    Próżna
    Pruszyńskiego Ksawerego
    Przecznica
    Przejazd
    Przelot
    Przemysłowa
    Przepiórcza
    Przeskok
    Przesmyk
    Przy Bocznicy
    Przybylskiego Jacka
    Przyjaźni
    Przymieszczańska
    Pszczela
    Ptasia (Zemborzyce)
    Puchacza
    Pułaskiego Kazimierza


    R
    Raczkiewicza Władysława
    Raczyńskiego Edwarda
    Radzikowska
    Rataja Macieja
    Rąblowska
    Reja Mikołaja
    Rejtana Tadeusza
    Reymonta Władysława
    Rezedowa
    Robotnicza
    Rodakiewicza Łukasza
    Rolna
    Rolna Osada
    Romera Eugeniusza
    Rosy (Zemborzyce)
    Roślinna (Zemborzyce)
    Roweckiego Stefana
    Rozdroże
    Rozstajna
    Równa
    Róży Wiatrów
    Rudlickiego Jerzego
    Rudnicka
    Rumiankowa
    Rusałka
    Ruska
    Rybna
    Rynek
    Rządu Ludowego RP pl.


    S
    Sachsów Henryka, Mieczysławy
    Sadowa
    Samsonowicza Jana
    Sarnia
    Sekutowicza Bolesława
    Sieciecha Wojciecha
    Siemiradzkiego Henryka
    Sienkiewicza Henryka
    Sienna
    Sieroszewskiego Wacława
    Sierpińskiego Seweryna
    Singera Izaaka pl.
    Siostry Bożeny Szerwentke
    Skibińska
    Składowa
    Skośna
    Skrzynicka
    Słodowa
    Słomiany Rynek
    Słomkowskiego Antoniego
    Słowackiego Juliusza
    Słowicza
    Słowikowskiego Michała Ks. (dawna ul. Krzywa)
    Słupkowa
    Smolna
    Smoluchowskiego
    Sokola
    Sokolniki
    Solidarności al.
    Sosnowa
    Sowia
    Spacerowa
    Sportowa
    Spółdzielcza
    Spółdzielczości Pracy al.
    Srogi Alojzego
    Stachury Edwarda
    Staffa Leopolda
    Stalowa
    Stanisławskiej Anny
    Startowa
    Stary Gaj
    Sterna Abrahama
    Stolarska
    Storczykowa
    Strażacka
    Strojanowskiego Feliksa
    Strzembosza Tomasza
    Strzeszewskiego Czesława
    Stwosza Wita
    Sucha
    Sulisławicka
    Sybiraków
    Szambelańska
    Szaniawskiego Jerzego
    Szańcowa
    Szarotkowa
    Szczerbowskiego Adama
    Szczygła
    Szelburg-Zarembiny Ewy
    Szklana
    Szklarniana
    Szkolna
    Szymanowskiego Karola
    Szymonowica Szymona


    Ś
    Ściegiennego Piotra
    Śliska
    Śliwkowa
    Śniadeckiego Jana
    Środkowa
    Świdnicka
    Świeża
    Świętochowskiego Aleksandra


    T
    Targowa
    Tatarska
    Tetmajera-Przerwy Kazimierza
    Tęczowa
    Tokarska
    Topolowa
    Torowa
    Towarowa
    Traugutta Romualda
    Truskawkowa
    Trześniowska
    Tumidajskiego Kazimierza
    Turystyczna
    Tuwima Juliana
    Tysiąclecia al.
    Tyszowiecka


    U
    Uhorczaka Franciszka
    Unicka
    Unii Lubelskiej Al.
    Ustronie


    W
    Wadowskiego Jana ks.
    Walecznych
    Wałowa
    Wapienna
    Wapowskiego Bernarda
    Wawrzynowa
    Wesoła
    Węglowa
    Widok
    Wiejska
    Wielka
    Wiertnicza
    Wierzbowa
    Wigilijna
    Wiktoryn
    Wilcza
    Wirowa
    Wiśniowa
    Witosa Wincentego al.
    Włościańska
    Wojenna
    Wolińskiego Henryka
    Wolności pl.
    Wolska
    Wołyńska
    Woronieckiego Jacka
    Wólczańska
    Wrońska
    Wrotkowska
    Wrzosowa
    Wschodnia
    Wspólna
    Wygodna
    Wylotowa
    Wysoka
    Wyspiańskiego Stanisława
    Wyszyńskiego Stefana, Prymasa
    Wyścigowa
    Wyzwolenia


    Z
    Zabłockiego Franciszka
    Zabytkowa
    Zaciszna
    Zadębie
    Zagajnikowa
    Zagrobskiej Zofii
    Zagroda
    Zakole
    Zakręt
    Zalewskiego Ludwika
    Zamenhofa Ludwika
    Zamkowa
    Zamkowy pl.
    Zamojska
    Zawieprzycka
    Zawilcowa

    Zdrowa
    Zegadłowicza Emila
    Zemborzycka
    Zgodna
    Ziemiańska
    Zimna
    Zimowa
    Ziołowa
    Złota
    Zorza
    Zygmuntowskie al.


    Ź
    Źródlana


    Ż
    Żabia
    Żeglarska
    Żelazna
    Żeleńskiego-Boya Tadeusza
    Żeromskiego Stefana
    Żmichowskiej Narcyzy
    Żmigród
    Żonkilowa
    Żurawia
    Żytnia

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 14.05.2015 Data publikacji: 14.05.2015 14:08 Data ostatniej modyfikacji: 21.07.2020 13:00
    Autor: Naczelnik Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie Osoba publikująca: Marta Szpakowska Osoba modyfikująca: Bożena Birska-Gnyp
    Rejestr zmian